SegFault 2019 – Warszawa i Kraków

Cześć wszystkim!

Piszę do Was z dobrymi wiadomościami. Zostałem oficjalnym partnerem SegFault 2019. Z tej okazji mam dla Was kilka informacji o samym wydarzeniu, a także kody zniżkowe!

Czym jest SegFault?

SegFault to jedno z podstawowych pojęć z zakresu programowania i budowy systemów operacyjnych. W naszym przypadku, SegaFault jest nawiązaniem do fundamentów, o których często zapominamy. Sama konferencja poświęcona jest udowodnieniu, że wysokopoziomowe rozwiązania są zbudowane na solidnych i niezmiennych koncepcjach oraz teoretycznych podstawach.

Warszawa – tutaj zaczynamy

SegFault po raz pierwszy w Warszawie! Już 25 października!

Warszawska edycja SegFault to przede wszystkim tematyka związana z Data Engineering i Applied ML / AI.

Wszyscy mówią dziś o mocy i możliwościach Big Data, Machine Learning i Sztucznej Inteligencji? W SegFault idziemy krok dalej – nie teoretyzujemy, lecz pokazujemy jak wdrożyć tego typu rozwiązania w konkretne projekty.

Zastanawiacie się jak wykorzystać ML lub AI w Waszych projektach? Warszawska edycja SegFault jest właśnie dla Was! Przygotujcie się na sporą dawkę praktycznych zastosowań. Zero “Hello World” bez pokrycia.

SegFault Warszawa 2019 – świetne nazwiska, doskonale skomponowana agenda. Merytorycznie i na temat.

Więcej: https://segfault.events/warszawa2019/

Facebook: https://www.facebook.com/SegFaultConf/

Twitter: https://twitter.com/SegFaultConf

YouTube:: https://www.youtube.com/Konferencje%20SegFault

KOD RABATOWY: WAW_Z_KODEM_PRZEZ_SWIAT_10

Kraków – dwa dni pełne emocji!

Konferencyjna marka SegFault znów zaskakuje! 25 i 26 listopada, w Krakowie, poznacie jej najnowszą odsłonę – SegFault Unconference.

W kalendarzu konferencji IT SegFault Unconference zajęło miejsce CoreDump. Nowa formuła to przede wszystkim inspiracje, których szukacie.

Pierwszy dzień wydarzenia to formuła Unconference, czyli wymiana doświadczeń oraz najlepsi prelegenci – cali dla Was. To Wy wybieracie tematy!

Drugi dzień to prelekcje, które będą odpowiedziami na nurtujące Was pytania. Przed Wami mnóstwo inspiracji i podpowiedzi nietypowych rozwiązań, na które czekacie.

SegFault Unconference to także Aftreparty, czyli okazja do osobistego spotkania z prelegentami i innymi uczestnikami eventu.

Tematyka SegFault Unconference sięga nie tylko do języków programowania, systemów rozproszonych, ale także do narzędzi (automatyzacji, kontenerów), jak i umiejętności miękkich.

SegFault Unconference – tego Wam brakowało na rynku konferencji IT!

Więcej informacji: https://segfault.events/krakow2019/

Facebook: https://www.facebook.com/SegFaultConf/

Twitter: https://twitter.com/SegFaultConf

YouTube:: https://www.youtube.com/Konferencje%20SegFault

KOD RABATOWY: KRK_Z_KODEM_PRZEZ_SWIAT_10

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
You May Also Like