O mnie

Kim jestem?

Cześć! Jestem Kubaprogramista – zarówno z wykształcenia jak i z pasji! Od zawsze związany z technologiami webowymi, z głównym naciskiem na PHP.

 Od niedawna miłośnik Dockera. Ciągle staram się poszerzać swoją wiedzę, a zebrane doświadczenie przekuwać w coś więcej, niż tylko kolejne linijki kodu.

Bloger – no może to określenie lekko na wyrost. Od 2017 staram się dzielić swoimi zainteresowaniami, wiedzą i doświadczeniem.

Dlaczego piszę?

Pisanie bloga to kolejny kamień milowy w moim życiu. Pozwoli mi nie tylko na podzielenie się swoimi wrażeniami i wiedzą, ale też na zdobycie ciekawego doświadczenia oraz zbudowanie własnej marki.

Chciałbym, aby blog stał się miejscem, w którym będę mógł podzielić się własną opinią, spostrzeżeniami oraz zdać relację ze swoich podróży. To cele jakie przyświecają mi na samym początku tej drogi. Dodatkowo chcę sprawdzić samego siebie. Czy jestem w stanie Cię zainteresować, na tyle, abyś chciał tutaj wracać? Czy poświęcisz mi kilka minut swojego czasu na ocenę mojej pracy i wypowiesz się na poruszany temat?

A prywatnie?

Po pracy staram się oderwać od wizerunku typowego programisty – nerda. Częste podróże, spędzanie czasu z dala od programistycznych łamigłówek sprawiają, że ciągle czerpię satysfakcję siadając do pracy.

Wielki miłośnik piłki nożnej – kibic FC Barcelony od wielu lat, filmowo-serialowy maniak lubiący whisky i regionalne piwo.

  • ulubiony film: Forest Gump
  • ulubiona książka: Władca Pierścieni: Dwie wieże
  • największy cel podróży: Nowa Zelandia